Реабілітаційне лікування в санаторії за рахунок коштів фонду соціального страхування україни

Реабілітаційне лікування в санаторії за рахунок коштів фонду соціального страхування україни

З  01.01.2018 року запрацював новий механізм надання послуг з медичної реабілітації застрахованих осіб (працюючих громадян), після перенесених ними захворювань і травм. Тепер виключно застраховані особи самостійно обирають санаторно-курортний заклад відповідно до визначених лікарем профілів медичної реабілітації,  за наявності висновку ЛКК.

            Порядок отримання медичної реабілітації застрахованою особою:

1.      Заклад охорони здоров’я (лікарня), в якому застрахована особа перебуває на лікуванні, протягом доби з моменту надання висновку ЛКК, інформує орган Фонду соціального страхування України про потребу зазначеної особи в подальшому лікуванні в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу.

2.      Не пізніше наступного дня представник Фонду відвідує застраховану особу безпосередньо у лікарні та пропонує вибрати санаторій відповідно до профілю медичної реабілітації, а також оформлює заяву для забезпечення таким лікуванням.

3.      Надалі представник Фонду узгоджує із санаторієм можливість приймання хворого на реабілітаційне лікування та дату його заїзду.

4.      Після узгодження дати заїзду хворого, представник Фонду укладає тристоронній договір між застрахованою особою, органом Фонду та санаторієм.

 Таким чином, усі процедури, пов’язані із збором та оформленням документів, здійснює працівник Фонду, а не застрахована особа.

 Фонд соціального страхування України фінансує медичну реабілітацію в санаторії  «Авангард» за наступними напрямками:

          Опіки

          Органи зору

          Учасники АТО

          Цукровий діабет

          Органи травлення

          Нирки і сечові шляхи

          Жіночі статеві органи

          Захворювання легень

          Ускладнена вагітність

          Опорно-руховий апарат, ревматологія

 

          Інфаркт міокарда, нестабільна стенокардія, операція на серці.