Психологічна реабілітація для учасників АТО в умовах санаторію «Авангард»

Психологічна реабілітація для учасників АТО в умовах санаторію «Авангард»

Необхідність розв’язання проблем реабілітації учасників АТО нині є одним з найбільш значущих питань.

Лікарі акцентують увагу на психологічній адаптації, якої потребують майже всі учасники АТО й переселенці із зони воєнного конфлікту.

Перебування у зоні збройного конфлікту  – це надзвичайно складне завдання але бійці змогли адаптуватись і здолати ці випробування. Для того, щоб люди могли нормально адаптуватися до мирного життя, вони повинні пройти лікування.

 Психологічна реабілітація має важливе значення не тільки для самих вояків, а й для всього суспільства.

Під час стресової ситуації страждає не тільки душа, але й тіло, а тому в реабілітаційних заходах слід оптимально використовувати різні фактори  і поєднання психотерапевтичних, психологічних заходів з фізіотерапією (психотерапія, бальнеотерапія, озокеритотерапія, магнітотерапія, ЛФК, електрофорез з медикаментами, підводне витягування, басейн, арттерапія). Наш заклад має належну лікувальну базу для надання послуг із психологічної реабілітації. Лікарі санаторію «Авангард» працюють за методиками травмофокусної терапії, яка розроблена Томасом Вебером і на даний час досліджується в німецькій клініці психосоматики.

Завдяки розробленій диференційованій системі лікувально-профілактичних, реабілітаційних, організаційних заходів, а також теплій, комфортній атмосфері в нашому закладі, нам вдається досягти значних результатів у відновленні соціальної адаптації та повноцінного функціонування особистості військовослужбовців- учасників АТО.

 

Для отримання таких послуг Вам потрібно звернутися до органів соціального захисту населення за місцем реєстрації (або фактичного місця проживання у випадку переселенців з тимчасово окупованої території чи зони АТО) та заповнити заяву з вибором закладу реабілітації.