Вакуумний масаж – Санаторій Авангард

Напружений темп сучасного життя не завжди дає можливість зайнятись собою. Стреси, фізичні перенавантаження, малорухливий спосіб життя, прогалини в харчуванні не  додають нам ані краси, ані здоров’я.

Людський організм дуже складна, саморегулююча, самовідновна система, яка здатна себе лікувати сама. Але йому потрібен поштовх. Люди з давніх-давен шукали  різні шляхи для профілактики й лікування різних хвороб. Одним з таких винаходів є банки. Це ті скляні банки, які колись широко використовувалися для лікування застудних захворювань. Після їх використання на тілі залишались синці, так звані  геморагії. А в нашому організмі є невтомні трудівники, «чистильники» – моноцити. Їхнє завдання – розсмоктувати будь-який синець, а заодно і все інше, що заважає нормальній роботі людського організму. Це запальні процеси, набряки, шлаки та ін..

Сьогодні поширеним методом такого лікування слугує баночний та вакуумний масаж. Його виконують за допомогою різних видів банок і вакуумно-вібраційних апаратів.

Внаслідок дії вакуумного масажу прискорюється обмін речовин, виводяться шлаки, токсини. Він є гарною профілактикою захворювань дихальних шляхів. Призначають його неврологічним хворим з хворобами хребта – остеохондрозом І-ІІІ ст.. Існує багато методик баночного масажу для позбавлення від целюліту. Добре використовувати вакуумний масаж в період реабілітації після різних видів травм – переломів, вивихів, ушибів. Застосовуючи методики масажу при фізичному й нервовому перенавантаженні, безсонні, в ррганізмі людини відбувається розслаблення м’язів, покращується загальне самопочуття.