Естетотерапія – Санаторій Авангард

Арт-терапія  або естетотерапія – лікування мистецтвом. 

Будь-яка творчість подібна до молитви. Художник,  працюючи над творінням, вертається до Духу, великого Прекрасного і  молиться в ім’я Краси. Кожне полотно випромінює позитивну енергетику, яка лікує не тільки тіло, але й душу.

В 1998 році  в санаторії «Авангард» створена картинна галерея, основи якої складають роботи учасників пленерів.

Галерея розташована в палаці княгині М.Г.Щербатової, стіни якого колись прикрашали шедеври західноєвропейських та російських метрів, зараз її зали наповнюють творіння сучасних українських митців (Чебикін А.В., Гуйда М.Є., Компанець М.І., Колесніков В.Г., Кожеков О.В., Богданець М.І., Богданець С.М., Титов М.Ф., Гуменюк Г.М. та ін.).

Взаємодія  національного ландшафту та мистецького світобачення створює таємничий візуальний контакт – потужну амплітуду енергетичних імпульсів художника та довкілля.

Санаторій «Авангард» постійно проводить  вищезгадані пленери. Це неординарний захід, що став  унікальним мистецьким явищем регіону.

Терени пленеру включають місця, відомі красою краєвидів  узбережжя Південного Бугу, сіл Печера, Воробіївка, Сокілець, валів Скіфського городища (поблизу Немирова) – одного з найбільш  енергетичних місць в Україні.

Художні полотна мають позитивний вплив на фізичний та емоційний стан людини взагалі, а для хворої людини – особливо.

Запрошуємо Вас у санаторій «Авангард» – це унікальне місце в Україні, де мистецтво достойно служить здоров’ю людини.