Початок літнього сезону 2020. Стань першим відпочивальником, отримай 50% знижки на путівку. – Санаторій Авангард

Телеграм -канал прем’єр-міністра Дениса Шмигаля оприлюднив розроблений кабінетом міністрів чіткий план виходу країни з карантину. План складається з 5 етапів. За словами голови уряду, кожен етап має чіткі індикатори та залежить  від динаміки поширення захворювання.Урядова дорожня карта виходу із  карантину дасть можливість зберегти життя українців і водночас поступово відновити економічну стабільність.

Згідно з даним планом, відкриття санаторіїв планується  на 3-му етапі виходу з карантину. Тому початок сезону 2020р. в ДП «Клінічний санаторій «Авангард» ПрАТ Укрпрофоздоровниця» планується орієнтовно на 01.06.2020р. До початку сезону в санаторії проведено ряд робіт з благоустрою території, ремонтні роботи в спальних корпусах, їдальні, лікувальному корпусі та ін. 

Колектив санаторію з нетерпінням чекає заїзду відпочивальників. Варто зазначити, що перший відвідувач отримає подарунок, а саме 50 % знижки від вартості путівки. Забронювати місце можна на сайті санаторію за допомогою онлайн бронювання

або за тел. (097) 8559926