Клінічний санаторій “Авангард” запрошує на літній відпочинок та оздоровлення дітей. – Санаторій Авангард

ДП «Клінічний санаторій «Авангард» ПрАТ Укрпрофоздоровниця» запрошує на відпочинок і оздоровлення ваших дітей. Перший заїзд планується розпочати орієнтовно з 1.06.2020р. 

Перебуваючи в таборі, діти зможуть зануритися у величну історію Немирівщини, ознайомитися з неперевершеною колекцією картин українських та зарубіжних митців в художній галереї, яка розміщена в центральному корпусі санаторію. Ця будівля є архітектурною пам’яткою 19 ст., що була побудована видатною меценаткою Марією Щербатовою. 

Дитячий табір розміщений на території мальовничого Немирівського дендропарку (пам’ятка садово-паркового мистецтва) в екологічно чистій місцевості. Південну частину парку оточує каскад штучних озер, який створює на його території унікальний лікувальний мікроклімат. 

Для дітей пропонуються оздоровчі та лікувальні процедури: лікувальні ванни, мінеральні води, масаж, лікувальна фізкультура, галокамера, синглетно-киснева терапія, інгаляції, психотерапія, магнітотерапія та інші фізпроцедури. В санаторії функціонує лікувальний басейн.

Харчування дітей в санаторії повноцінне, вітамінізоване, пятиразове. В раціоні збалансовані страви, свіжі фрукти, соки.

Відпочинок насичений цікавими культурно-масовими заходами, краєзнавчими екскурсіями, туристичними походами, концертами артистів. Санаторій пропонує великий вибір екскурсій, серед яких фонтан ROSHEN, Вінницький краєзнавчий музей, ставка «Вервольф» та ін. Діють гуртки: танцювальний гурток, історичний гурток «Краяни», спортивна секція «Шкіряний м’яч».

Діти мають можливість проживати в комфортних та затишних літніх будиночках зі всіма зручностями або ж 2-х, 3-х місних номерах із телевізором, холодильником, душем та санвузлом.

Територія дитячого табору охороняється співробітниками служби охорони санаторію та працівниками Управління Державної служби охорони при УМВС України у Вінницькій області цілодобово. Забезпечено цілодобове чергування лікаря та середнього медичного персоналу. Діти перебувають під постійним наглядом професійних та досвідчених вихователів.

Для більш повної та детальної інформації про діяльність, терміни та умови прийому дітей в дитячий табір звертатися за адресою:

Вінницька обл., м. Немирів, вул. Шевченка, 16.
Телефон для довідок: (097) 855 99 26

Е-mаіl: аvangard_nemirov@ukr.net, 

При заїзді до санаторію дитина повинна мати:

  • Свідоцтво про народження (копія)
  • Санаторно-курортна карта
  • Довідка не більше п’ятиденної давності про відсутність контакту дитини з інфекційними хворобами (епідеміологічне оточення)
  • Довідка про щеплення
  • Довідка про педикульоз і коросту

Дані про щеплення, епід.оточення, про педикульоз і коросту можуть бути зазначені у санаторно-курортній картці. В такому випадку окремих довідок не потрібно.