Клінічний санаторій “Авангард” запрошує на літній відпочинок та оздоровлення дітей. – Санаторій Авангард

ДП «Клінічний санаторій «Авангард» ПрАТ Укрпрофоздоровниця» запрошує на відпочинок і оздоровлення ваших дітей. Перший заїзд планується розпочати з 14.06.2021р. 

Перебуваючи в таборі, діти зможуть зануритися у величну історію Немирівщини, ознайомитися з неперевершеною колекцією картин українських та зарубіжних митців в художній галереї, яка розміщена в центральному корпусі санаторію. Ця будівля є архітектурною пам’яткою 19 ст., що була побудована видатною меценаткою Марією Щербатовою. 

Дитячий табір розміщений на території мальовничого Немирівського дендропарку (пам’ятка садово-паркового мистецтва) в екологічно чистій місцевості. Південну частину парку оточує каскад штучних озер, який створює на його території унікальний лікувальний мікроклімат. 

Для дітей пропонуються оздоровчі та лікувальні процедури: лікувальні ванни, мінеральна вода, лікувальна фізкультура, галокамера, синглетно-киснева терапія, інгаляції, психотерапія, магнітотерапія та інші фізпроцедури. В санаторії функціонує лікувальний басейн.

За бажанням можна придбати курс лікувальних процедур для дітей з проблемами зору. Ціна 750 грн.

Харчування дітей в санаторії повноцінне, вітамінізоване, пятиразове. В раціоні збалансовані страви, свіжі фрукти, соки.

Відпочинок насичений цікавими культурно-масовими заходами, краєзнавчими екскурсіями, туристичними походами, концертами артистів. Санаторій пропонує великий вибір екскурсій, серед яких фонтан ROSHEN, Вінницький краєзнавчий музей, ставка «Вервольф» та ін. Діють гуртки: танцювальний гурток, історичний гурток «Краяни», спортивна секція «Шкіряний м’яч».

Діти мають можливість проживати в комфортних та затишних літніх будиночках зі всіма зручностями або ж 2-х, 3-х місних номерах із телевізором, холодильником, душем та санвузлом.

Територія дитячого табору охороняється співробітниками служби охорони санаторію та працівниками Управління Державної служби охорони при УМВС України у Вінницькій області цілодобово. Забезпечено цілодобове чергування лікаря та середнього медичного персоналу. Діти перебувають під постійним наглядом професійних та досвідчених вихователів.

Ціна:

Проживання в літніх павільйонах 340 грн. за добу

Проживання в корпусах 450 грн за добу

Діти приймаються від 7 років

Для більш повної та детальної інформації про діяльність, терміни та умови прийому дітей в дитячий табір звертатися за адресою:

Вінницька обл., м. Немирів, вул. Шевченка, 16.
Телефон для довідок:

Відділ реалізації путівок:

 (097) 855 99 26

(097) 291 94 86

(068) 588 03 57

Лікар (097) 960 68 08

Е-mаіl: аvangard_nemirov@ukr.net, 

При заїзді до санаторію дитина повинна мати:

  • Свідоцтво про народження (копія)
  • Санаторно-курортна карта
  • Довідка не більше п’ятиденної давності про відсутність контакту дитини з інфекційними хворобами (епідеміологічне оточення)
  • Довідка про щеплення
  • Довідка про педикульоз і коросту

Дані про щеплення, епід.оточення, про педикульоз і коросту можуть бути зазначені у санаторно-курортній картці. В такому випадку окремих довідок не потрібн