Реабілітація після пневмоній, в тому числі COVID-19

Реабілітація після пневмоній, в тому числі COVID-19

Після перенесеної вірусної інфекції, яка спричиняє виснаження імунітету, та вражає не лише легені, але і серцево-судинну систему, систему травлення і навіть нервову систему людини, для остаточного одужання та соціальної адаптації рекомендується пройти реабілітацію.

Кожна людина, яка перехворіла, перш ніж повернутися до активних навантажень, виходу на роботу, повинна усвідомлювати необхідність відновлювальної терапії в комплексі з лікувальними заходами. Лікарі «Клінічного санаторію «Авангард»,  розробили  програму «Реабілітація після пневмоній, в тому числі COVID-19»,  що сприятиме зміцненню здоров’я, відновленню психологічного стану та повернення працездатності.

Курс реабілітаційного лікування від 14 днів, вартість за добу 750 грн

У вартість путівки входить:

  1. Процедури: загальний аналіз крові, СРБ, спірометрія, ЕКГ, консультація лікаря пульмонолога, ультразвук з гідрокортизоновою маззю, електрофорез з калій йодом, галотерапія (за показами), теплолікування (озокерит),
    масаж грудної клітки, сиглентно-киснева терапія,
    сиглентно-киснева фітотерапія (кисневі коктейлі),
    інгаляції з лікарськими травами), психотерапія групова, лікувальна фізкультура +дихальна гімнастика, теренкур кліматотерапія.
  2. 4-х разове харчування
  3. проживання в номері категорії "Стандарт"
  4. дозвілля

Для заїзду в санаторій Вам потрібен негативний ПЛР або ІФА IgM тест на COVID-19 (дійсний не більше 72 год з моменту здачі), в разі відсутності є можливість пройти експрес-тест в санаторії "Авангард", (вартість 280 грн.) , санаторно-курортна картка, видана сімейним лікарем, виписка з історії хвороби ( в разі лікування в стаціонарі).

Тел. Лікар (097) 960 68 08

Відділ бронювання: (097) 291 94 86

(097) 855-99-26

(068) 518 20 86