При ускладненнях від коронавірусу - реабілітація за кошти Фонду на базі санаторію "Авангард"

При ускладненнях від коронавірусу - реабілітація за кошти Фонду на базі санаторію "Авангард"

За наявності медичних показів, застраховані особи, які перехворіли на COVID-19 та мають ускладнення, мають право пройти реабілітаційне лікування на базі санаторно-курортних закладів за кошти ФСС.

Пройти курс відновного лікування за кошти ФСС після перенесеної коронавірусної хвороби застраховані особи можуть на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів. Право на таке лікування мають усі працевлаштовані особи за наявності медичних показань за профілями медичної реабілітації, визначеними Порядком відшкодування витрат, затвердженим постановою правління ФСС України від 13.07.2017 р. № 39, за якими надаються послуги з реабілітаційного лікування за кошти Фонду. Зокрема, у разі ускладнень за профілем кардіо-пульмонарної реабілітації та нейрореабілітації (підгострий період інфаркта міокарда (післяоперативних втручань на судинах серця або без них), стан після пролікованої нестабільної стенокардії (після оперативних втручань на судинах серця або без них), підгострий період після операцій на серці, підгострий період захворювань легень, підгострий період після операцій на легенях, у тому числі з приводу гнійних процесів нетуберкульозного характеру, підгострий період інсультів (після оперативних втручань на судинах мозку або без них).

Застрахована особа направляється на лікування до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу (за її вибором) зі стаціонарного відділення лікувального закладу за кошти Фонду за наявності висновку лікарсько-консультативної комісії лікарні (ЛКК), де перебуває пацієнт. Відновне лікування розпочинається одразу після закінчення гострого періоду захворювання в разі наявності обмежень життєдіяльності та виконання трудової діяльності.

Після оформлення висновку ЛКК заклад охорони здоров’я інформує робочий орган Фонду про потребу застрахованої особи в подальшому лікуванні на базі реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу. Пацієнт передає представнику Фонду відповідну заяву про забезпечення лікуванням для подальшого укладення тристороннього договору із санаторно-курортним закладом. 100% вартості відновлювального лікування, потрібного людині, покривається за рахунок коштів ФСС.

У разі наявності питань або потреби в консультації щодо проходження реабілітації за кошти Фонду, застраховані особи можуть звертатись до робочих органів управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області: http://www.fssu.gov.ua/fse/control/vin/uk/publish/article/96359  або до відділу медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області за тел.:(0432)65-98-61, 65-98-46.

Звертаємо увагу, що всі санаторно-курортні заклади, до яких направляються пацієнти за кошти Фонду, суворо дотримуються наявних протиепідемічних заходів для протидії поширенню коронавірусної інфекції і гарантують безпеку застрахованих осіб. На лікування направляються пацієнти, які вже перехворіли на COVID-19 та не знаходяться у гострій стадії захворювання.

Крім того, для застрахованої особи, яка направляється на реабілітаційне лікування, ФСС фінансує надання допомоги по тимчасовій непрацездатності за весь час перебування у санаторно-курортному закладі.

тел. (097) 960 68 08