Розміщення

Завітавши до клінічного санаторію “Авангард”, Ви отримаєте повноцінний відпочинок, результативне лікування та море позитивних емоцій. Комфорт, затишок і турбота відчуваються в кожній деталі закладу. 

В санаторії налічується п’ять спальних корпусів, які розташовані на території дендрологічного парку. Всього в корпусах для  проживання розміщено 250 номерів – це однокімнатні і двокімнатні комфортабельні номери, в яких є всі необхідні зручності та техніка.

Номери санаторію представлені в декількох категоріях:

Економ

Одно- і двохмісні номери зі всіма зручностями.

У цих номерах є 2 односпальні ліжка, 2 тумбочки, телевізор, холодильник, 2 настільні лампи, дзеркало, килимок. Вікна завішені шторами і тюлевими занавісками. У передпокої вбудована шафа, є дзеркало з поличкою.

Санвузол : умивальник, унітаз, душ, дзеркальна поличка для туалетного приладдя та ін.

Стандарт

Одно- і двохмісні номери зі всіма зручностями.

У цих номерах є 2 односпальні ліжка, 2 тумбочки, телевізор, холодильник, 2 настільні лампи, дзеркало, килимок. Вікна завішені  шторами і тюлевими занавісками. У передпокої вбудована шафа, дзеркало з поличкою.

Санвузол : умивальник, унітаз, душ, дзеркальна поличка для туалетного приладдя та ін.

Люкс

У санаторії 31 номер категорії “люкс”. Ці номери знаходяться в корпусах № 1,2,3,4.

Спальня: ліжко двоспальне або 2 односпальні з повним комплектом постільного приладдя, туалетний столик із дзеркалом, 2 тумбочки, шафа для одягу, 2 килимки приліжкові, 2 лампи настільні або бра, фотокартина, вікна завішені шторами і тюлевими занавісками.

Вітальня: м’який диван і 2 крісла, журнальний столик, сервант для посуду, бра, фотокартина, посуд, чайник електричний, телевізор, килим. Вікна завішені шторами і занавісками.

Передпокій: пенал для одягу з комплектом необхідного приладдя, холодильник.

Санвузол : умивальник, унітаз, біде, душова кабіна, дзеркало з поличкою для туалетного приладдя, килимок.