fbpx

Печак Аліна Вячеславівна

Закінчила педіатричний факультет Вінницького національного медичного університету ім.М.І.Пирогова в 2007 році. В студентські роки під час літньої практики брала  участь у державній урядовій програмі «Зір». У 2009 році закінчила інтернатуру за спеціальністю «педіатрія», згодом після проходження спеціалізації отримала спеціальність лікаря – офтальмолога дитячого та офтальмолога. У 2008-2010роках  працювала як лікар- офтальмолог дитячий у ДП «Санаторій «Сокілець». З 2009 року – лікар – офтальмолог Немирівської ЦРЛ. З 2013  працює завідуючою очного відділення з 2014 року.

Крім планових курсів підвищення кваліфікації навчалася на курсах ТУ «Оптометрія та контактна корекція», «Оптична когерентна томографія, ОКТ ангіографія». 

Очне відділення спеціалізується на реабілітації хворих після оперативних втручань та травм ока, лікуванні хронічних захворювань переднього відрізку ока, а також дистрофічних та дегенеративних захворюваннях сітківки та зорового нерву, компенсованої  глаукоми та ін.  Дитячий відділ має відмінну базу для плеопто-ортоптичного лікування дітей . 

Профіль

Ім’я:Печак Аліна Вячеславівна
Позиція:лікар – офтальмолог

Телефон:+ 38 (04331) 2-17-13

Спеціалізація:офтальмолог
Категорія: Перша